Види фасок

Фаска утворюється шляхом механічної обробки торця каменю. Нанесення фаски відноситься до фінішної обробки поверхні.

Тип каменю у своїй значення немає: фаска може бути нанесена як у кварцовий камінь, і на граніт, мармур, травертин та інших.

Функція фаски - захист людини від порізів гострим краєм каменю, полегшення монтажу та експлуатації виробу, обробка гострого краю каменю з метою його захисту від появи сколів, а також надання виробу гармонійного, завершеного вигляду.

Поради щодо вибору фаски

Сучасні інструменти та технології роблять доступними різноманітні види фасок (закруглені, увігнуті, круглі та ін.). Якщо вам потрібен практичний варіант, то можна зупинити свій вибір на полірованому торці з фаскою від 1 до 5 мм. Така фаска не відбирає у стільниці чи підвіконня корисний простір. Наприклад, складна фігурна фаска може з'їсти до 40 мм ширини товару. Якщо сама стільниця має в своєму розпорядженні всього 60 см завширшки, то забрати 4 см робочої поверхні стане нераціональним рішенням.

Зрозуміло, коли підвіконня або полиця каміна досить широкі, можна використовувати декоративні фаски складної форми. Такі фаски називають фасонними профілями. Ця архітектурна деталь надає виробу особливої вишуканості та розкоші. Фаски продовжують природний малюнок граніту або мармуру, включаючи всі прожилки. Якщо розмір речі дозволяє експериментувати, краще вибрати фігурну широку фаску.

Фаска Т
Фаска G
Фаска I
Фаска F
Фаска G+
Фаска K
Фаска А
Фаска О
Фаска М
Фаска В
Фаска О+
Підклеювання
Фаска Т з підклеюванням
Фаска G з підклеюванням
Фаска K з підклеюванням
Фаска А з підклеюванням
Фаска А з підклеюванням під 45
Made on
Tilda