натуральний камінь

Сходи з граніту та мармуру

Сходи з мармуру
Сходи з граніту
Виготовляємо сходи з каменю на замовлення. Монтаж. Вимірювання.

Мармурові сходи споконвіку вважалися незмінним атрибутом будинків багатих людей Європи та Азії. Круглі, прямі, що переходять одна в іншу – сходи не лише служили спуском з другого-третього поверху, а й прикрашали будинок, створювали у ньому атмосферу велично та витонченості.
Компанія «Престиж Мармур» пропонує мармурові та гранітні сходи як для будівництва всередині приміщення, так і зовні. Сходи з граніту та мармуру чудово витримують великі навантаження і не бояться механічних пошкоджень, такі вироби прослужать довгий час. У сучасних будинках велика увага приділяється інтер'єру. Сходи з мармуру відрізняються шляхетним візерунком, що, безперечно, прикрасить будь-яке приміщення або фасад. Сходи з граніту мають особливий величний стиль і стануть прекрасним доповненням будь-якої фантазії.
Додатково до сходів компанія «Престиж Мармур» виготовляє балясини будь-якої складності за власними ескізами та запитами замовника.
Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант співвідношення ціна-якість, колір та матеріал виробу відповідно до дизайнерського завдання вашого інтер'єру.
Зворотній зв'язок
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+380507441168
З вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер
Made on
Tilda