Santamargherita - це італійська компанія, яка створює плити з кварцу.

Штучний камінь Santamargherita Quartz має безліч переваг у використанні:

— його можна використовувати в кухнях, ваних кімнатах, для покриття підлоги та багато чого іншого, як для житлових так і для комерційних приміщень.

— міцність найтонкіших деталей та простота у використанні;

— чудовий та сучасний зовнішній вигляд, що зберігає свою актальність на роки;

— простота в догляді – агломерат не потребує особливої уваги та легко очищується завдяки рівній поверхні, що не має запахів;

— штучний камінь легко опирається зовнішнім механічним подріпинам.

Італія завжди була відома своїм інноваційним дизайном та вискоими стандартами якості. Європейські стандарти виробництва та методи екологічної якості є одними з найсуворіших у світі. Саме це дозволяє гарантувати створення найкращої продукції, яка відповідає найвищим стандартам як з етичних, так і з технічних характеристик. При цьому гарантуючи піклування про навколишнє середовище та дтримуючись стандартів охорони здоров'я та безпеки на виробництві.

Бренд Santamargherita — це не просто виробник кварцевого каменю, це творець мистецтва, що надиає дизпйнерів та архітекторів з усього світу. З історією більш ніж півстоліття , філософією якості та інновацій, а також з глибоким піклуванням про навколишнє середовище Santamargherita продовжує лишатися яскравим лідером у світі будматеріалів, надихаючи на інноваційні витвори у сфері дизайну інтер'єра.

SantaMargherita ( Італія )

Зворотній зв'язок
Або ви можете зателефонувати нам самі:
+380507441168
З вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер
Vega
Zenith
Metropolis Oyster
Levante
Monti
City White
Fusion Grey
Victoria White
Fusion Taupe
Libeccio
Metropolis Galaxy
Ardenne
Etesia
City Dark
Nero
City Beige
Made on
Tilda